MIĘDZYNARODOWE PRZEWOZY

PASAŻERSKIE POLSKA - ANGLIA

Tel. +48 883 086 384,  +48 508 926 150, +44 75 988 752 50

BUSY DO POLSKI
      profesjonalny serwis transportu międzynarodowego  

    środy i soboty     

Tel.  +48 883 086 384,  +48 508 926 150 / +44 75 988 752 50

BUSY DO ANGLII
      profesjonalny serwis transportu międzynarodowego  

    poniedziałki i czwartki   

Tel.  +48 883 086 384,  +48 508 926 150 / +44 75 988 752 50

NAJTAŃSZE BILETY DO ANGLII

BUSY POLSKA - ANGLIA

Tel. +48 883 086 384,  +48 508 926 150, +44 75 988 752 50

PROFESJONALNE POŁĄCZENIA Z POLSKI DO ANGLII

VLC - van Line Connect


TELEFON W POLSCE
+48 503 742 928

TELEFON W ANGLII

+44 787 143 42 41


WypełniJ FORMULARZ KONTAKTOWYBUSY DO ANGLII Jak zarezerwować bilet do Anglii?


  • Coraz częściej wyjeżdżamy za granicę naszego kraju, nie tylko w celach turystycznych, ale także po to, aby znaleźć dobrze płatną pracę i zacząć żyć godnie. Zanim jednak dotrzemy na wybrane przez siebie miejsce musimy spełnić szereg formalności związanych z wyjazdem, a przede wszystkim dokonać rezerwacji busa. Jak to zrobić? Wszystkie wskazówki znajdą Państwo w poniższym artykule i sprawią one, że rezerwacja miejsc bus Polska Anglia odbędzie się szybko i bez żadnych problemów.


BUSY REZERWACJA Tradycyjnie czy online?


  • Naturalnie nasz bilet na busa do Anglii możemy kupić w tradycyjny sposób u naszego kierowcy po wcześniejszej rezerwacji.  Również w siedzibie firmy załatwimy wszelkie formalności i będziemy mogli czekać na datę wyjazdu. Jednakże znacznie łatwiejszym, a przede wszystkim szybszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie biletu za pośrednictwem Internetu. Obecnie większość osób, które to wyjeżdżają za granicę rezerwuje swe bilety właśnie w ten sposób i cenią oni sobie w bardzo wielkim stopniu ów komfort. 

Jak więc kupić bilet przez Internet?  

  • Przede wszystkim, jeżeli zdecydują się Państwo zakupić swój bilet na busa do Anglii czy też innego miasta w Anglii, Niemczech , Belgii czy Holandii przez Internet, zapraszamy na naszą stronę internetową. Oczywiście na rynku działa wiele innych firm, zachęcamy do zapoznania z sie ze wszystki firmami świadczącymi przewozy do Anglii, porównanie ofert poszczególnych firm przewozowych pozwoli Państwu dokonać wyboru najbardziej odpowiedniej dla siebie oferty. Jeśli już zdecydują się na Państw na konkretną firmę transportową, z całą pewnością na  stronie istnieje formularz umożliwiający  rezerwację biletu, a docelowo możliwość zapłaty i zakupu biletu. 
  • Zaczynamy wyszukiwanie biletu od podania ilości pasażerów, którzy wybierają się w podróż a następnie wpisujemy miasto, do jakiego to chcemy dotrzeć. Oczywiście, kolejną opcją, jaką musimy określić jest termin naszej planowanej podróży a także data powrotu. Jeśli jednak na razie interesuje nas wyjazd jedynie w jedną stronę wpisujemy tylko datę wyjazdu. 


BUSEM DO ANglii TANIEJ !Kody promocyjne


  • Zdajemy sobie sprawę, że na rynku transportowym mamy obecnie ogromną ilość różnorodnych firm transportowych, co wywołuje sporą konkurencje. Zachęcamy Państwa do regularnego odwiedzania naszej strony, gdzie publikujemy informacje bierzące dotycące naszej działalności oraz kody promocyjne, aby Państwo jako nasi potencjalni klienci mieli większą satyskację oraz zabawę kody promocyjne publikowane są w różnych miejscach strony. Kody publikowane są okresowo, w zakładce Po odnalezienu kodu promocyjnego na naszej stronie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego podając w odpowiednim oknie odnaleziony kod. Szczegółowe informacje dotyczące kodów promocyjnych znajdą Państwo w zakładce "kody promocyjne" bieżącą informację o publikacji kodów zamieszczamy również na facebooku oraz twitterze.

Rabaty i promocje

  • Organizowane prz nas różnorodne akcje promocyjne, udzielane rabaty zarówno okolicznościowe oraz lojalnościowe. Zapraszamy do skorzystania promocji i rabatów  znacznie wpływających na koszt Państwa podróży oraz biletu.  •  Jeśli już wybraliśmy i określiliśmy wszystkie parametry, jakie to dotyczą naszej podróży, pozostaje spełnić bardzo prostą czynność a mianowicie wybór formy płatności. Dopuszczamy dwie formy płatności przedpłata w tym płatność przelewem lub za pomocą PayPall oraz płatność bezpośrednio u kierowcy w dniu wyjazdu. Ostatnim etapem rezerwacji busa jest oczywiście uiszczenie zapłaty za zamówiony przez nas bilet. Oczywiście nie możemy zapomnieć o najważniejszym, a mianowicie musimy wypełnić kilka formalności. Tym samym musimy uzupełnić nasze dane adresowe, co oznacza, wpisać imię nazwisko osoby, która to dokonuje rezerwacji a także adres mail, w celu umożliwienia nam przesłania potwierdzenia rezerwacji oraz zakupu biletu.


W przypadku zaistnienia pytań w zakresie rezerwacji oraz zakupu biletu zapraszamy do kontaktu telefonicznego, nasz personel z pwenością odpowie na wszystkie Państwa Pytania.

TeleFON w Polsce
+48 503 742 928

TELEFON W Anglii
+44 787 143 42 41