MIĘDZYNARODOWE PRZEWOZY

PASAŻERSKIE POLSKA - ANGLIA

Tel. +48 883 086 384,  +48 508 926 150, +44 75 988 752 50

BUSY DO POLSKI
      profesjonalny serwis transportu międzynarodowego  

    środy i soboty     

Tel.  +48 883 086 384,  +48 508 926 150 / +44 75 988 752 50

BUSY DO ANGLII
      profesjonalny serwis transportu międzynarodowego  

    poniedziałki i czwartki   

Tel.  +48 883 086 384,  +48 508 926 150 / +44 75 988 752 50

NAJTAŃSZE BILETY DO ANGLII

BUSY POLSKA - ANGLIA

Tel. +48 883 086 384,  +48 508 926 150, +44 75 988 752 50

PROFESJONALNE POŁĄCZENIA Z POLSKI DO ANGLII

VLC - van Line Connect

Busy do Anglii

Sprawny przewóz paczek na trasie Polska - Anglia - Polska  

Trwała lub czasowa emigracja Polaków do Anglii to dziś zjawisko powszechne i nikogo już ono nie dziwi. Wciąż jednak istnieje problem przewozu rzeczy osobistych, czy przesyłania paczek od/dla rodziny, pozostającej w kraju. Korzystanie z usług pocztowych to niejednokrotnie zbyt duży wydatek, poza tym istnieje wiele przedmiotów, których nie da się tak po prostu wsadzić do koperty i wysłać. Dlatego też znalezienie niezawodnego, bezpiecznego i niedrogiego przewoźnika to klucz do prawidłowego funkcjonowania dla wielu osób, przebywających za granicą. VLC stylowe busy www.vlc.pl to doświadczony przewoźnik, świadczący usługi transportowe na najwyższym poziomie i dostosowujący swoją ofertę do klientów indywidualnych. Obsługujemy transport paczek i towarów na trasie Polska-Anglia-Polska.

Doświadczeni kierowcy i niezawodne samochody to nasz atut 

 Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą doświadczonych kierowców, którzy sprawnie i bezpiecznie dostarczą przesyłkę pod wskazany adres. Pracują w zawodzie już od wielu lat, znając doskonale przepisy ruchu drogowego, zarówno te obowiązujące w Polsce, jak i na terenie Anglii. Potrafią odpowiednio reagować na sytuację na drodze, unikając ryzykownych zdarzeń. Posiadają aktualne badania lekarskie oraz odpowiednie dokumenty, zezwalające na przewóz osób i rzeczy. Przestrzegają unormowanych prawnie godzin pracy, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo realizacji zlecenia. 

Nasze BUSY DO ANGLII to nowoczesne, bezawaryjne, sprawnie technicznie pojazdy, posiadające odpowiednią ilość miejsca, pozwalającą na przewóz paczek o różnych gabarytach i zróżnicowanej specyfikacji 

Busy wyposażone są w systemy GPS, co zapewnia wytyczenie możliwie najkrótszej i najbardziej ekonomicznej trasy przewozu przesyłek. 

Co przewozimy? 

 Zajmujemy się przewozem różnorodnych przedmiotów. Są to przesyłki z Polski do Anglii oraz przesyłki z Anglii do Polski. Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, pragnących za naszym pośrednictwem przesłać korespondencję lub pojedyncze, większe paczki. Świadczymy również usługi dostarczania towarów do polskich sklepów na terenie Anglii, w tym - do Londynu, w którym jest ich najwięcej. Dysponujemy warunkami, odpowiednimi do przewozu żywności oraz innych, wymagających towarów. Zawsze dbamy o powierzone nam produkty, zapewniamy im maksymalne bezpieczeństwo, zabezpieczając je przed zniszczeniem, czy zagubieniem. Naszych Klientów zawsze traktujemy poważnie, bez względu na to, czy zlecają nam przewiezienie jednego listu, czy całego zatowarowania sklepu. 

Przewóz pojazdów

Istnieją przedmioty, które niezwykle trudno jest samodzielnie przewieźć, nawet, gdy posiadamy własny środek transportu. Duży kłopot sprawia ludziom przetransportowanie motocykli, rowerów i innych jednośladów - w samochodach osobowych często nie ma tyle miejsca, by przewieźć je w bezpieczny sposób, poza tym taki przewóz, bez odpowiednich uchwytów, bagażników, czy naczep, jest niezgodny z prawem i może mieć przykre konsekwencje. Nasze przestronne, odpowiednio przystosowane samochody pozwalają na transport tego typu pojazdów, dając pewność, iż żadna z części nie zostanie uszkodzona. Od wielu lat z sukcesem przewozimy rowery, motocykle i motorowery. 

Przeprowadzki 

 Oferujemy również kompleksowe usługi z zakresu przeprowadzek na trasie Polska-Anglia. Dzięki naszej pomocy szybko i sprawnie przewiozą Państwo meble oraz rzeczy osobiste. Przewożone przedmioty zostają odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie. Pomagamy w załadunku i rozładunku przewożonych przedmiotów i zawsze docieramy na czas. Z naszą pomocą szybko przeniosą Państwo swoje prywatne życie w nowe miejsce, niezależnie od tego, czy właśnie wyruszają Państwo na obczyznę, czy wracają do kraju. Korzystając z naszych usług przeprowadzkowych, nie muszą się już Państwo martwić, w jaki sposób przewieźć duże i ciężkie meble i co zrobić, by nie zgubić wartościowych przedmiotów. Problemem przestaje być również kwestia organizacji odpowiednich pojazdów. Zlecając firmie STYL BUS przeprowadzkę na trasie Polska-Anglia lub Anglia-Polska, mogą być Państwo pewni, iż liczba kursów zostanie ograniczona do minimum (wieloletnie doświadczenie zaowocowało umiejętnością takiego załadunku towarów, by maksymalnie wykorzystać powierzchnię pojazdu), a wszystkie powierzone nam przedmioty dotrą do miejsca docelowego w pierwotnym stanie (przykładamy dużą wagę do odpowiedniego zabezpieczenia towarów przed uszkodzeniami). Z nami przeprowadzka poza granice kraju przestaje być udręką, a staje się zadaniem prostym do wykonania. 

Jak przewozimy paczki? 

 Świadczone przez nas usługi przewozowe pozwalają na wygodne nadanie przesyłki, bez konieczności wychodzenia z domu. Oferujemy przewożenie paczek od drzwi do drzwi. Przybywamy po przesyłkę pod wskazany przez Państwa adres, a następnie dostarczamy ją bezpośrednio do odbiorcy. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o to, w jaki sposób dostarczyć nam większą i cięższą przesyłkę, ani szukać naszej siedziby w obcym sobie miejscu. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale jednocześnie bardzo bezpieczne - samodzielne dostarczenie przesyłki do rąk własnych odbiorcy gwarantuje nam, iż paczka nie zostanie zgubiona i nie dotrze z opóźnieniem. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym z nadawcą oraz odbiorcą przesyłki, co pozwala na uniknięcie sytuacji, w której adresat jest nieobecny i nie może odebrać paczki. 

Sprawny kontakt

 Dla Państwa wygody posiadamy dwie centrale telefoniczne: jedną w Polsce, a drugą w Anglii. W zależności od tego, skąd Państwo do nas dzwonią, można wybrać jeden ze wskazanych numerów. Dzięki temu od razu wiemy, z którego kraju zechcą Państwo nadać paczkę, a zapewnienie telefonicznego połączenia krajowego pozwala uniknąć generowania dodatkowych kosztów realizacji usługi. 


Dlaczego my?

 Jeśli zastanawiają się Państwo, dlaczego to właśnie z naszych usług powinni Państwo skorzystać, posiadamy szereg argumentów, przemawiających na naszą korzyść. 

 • Po pierwsze - posiadamy doświadczenie i umiejętności.
   Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim i angielskim od ponad 20 lat. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze przesyłek międzynarodowych. Nasi kierowcy od wielu lat realizują przewozy rzeczy i osób na trasie Polska-Anglia-Polska, doskonale znając warunki na drogach oraz obowiązujące w obu krajach przepisy drogowe. Pilnujemy ważności badań lekarskich oraz stosownych uprawnień do przewozu osób i rzeczy w transporcie międzynarodowym. Dokładamy wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług. Doświadczona kadra pozwala nam na realizację transportów na najwyższym poziomie. Specjaliści z dziedziny spedycji i logistyki nieustannie analizują rynek, poszukując rozwiązań, które będą dla Państwa najkorzystniejsze czasowo i finansowo. Działamy szybko, skutecznie i niezawodnie.
 • Po drugie - dbamy o naszą flotę. 
  Wiemy, jak ważnym aspektem w branży transportowej jest posiadanie odpowiedniej floty samochodowej. Dbamy o sprawność techniczną naszych pojazdów oraz o komfort naszych przewoźników - co skutkuje maksymalną efektywnością ich pracy. Dysponujemy nowymi pojazdami i regularnie monitorujemy ich stan techniczny. Niezawodność naszych samochodów gwarantuje, że podczas przewozu przesyłek nie zaskoczą nas nieprzewidziane usterki, które mogłyby przyczynić się do opóźnienia w doręczeniu przesyłki. 
 • Po trzecie - świadczymy usługi na terenie całego kraju.
  Niezależnie od tego, w jakim województwie Państwo przebywają, jesteśmy w stanie przybyć pod wskazany adres w celu odebrania bądź dostarczenia przesyłki. Do Anglii wyjeżdżamy aż z 12 spośród 16 województw (śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego, lubuskiego, lubelskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego), co gwarantuje atrakcyjne ceny usług (nie muszą Państwo dopłacać za nasz dojazd do danego województwa) oraz umożliwia szybkie rozpoczęcie realizacji zlecenia. 
 • Po czwarte - wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów.
  Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się dopasować rozwiązania do potrzeb danego Klienta. Rozumiemy, że ludzie, chcący przewieźć paczki z Polski do Anglii, lub z Anglii do Polski, mają zróżnicowane potrzeby i że nasza oferta musi być elastyczna, tak, abyśmy mogli spełnić oczekiwania każdego z naszych Usługobiorców. Inaczej należy podejść do kwestii zaopatrzenia sklepu, a inaczej do osoby, pragnącej wysłać za naszym pośrednictwem jedną, niewielką paczkę. Każdorazowo uzgadniamy z Klientem cenę usługi, termin jej wykonania, sposób doręczenia przesyłki. Dla stałych Klientów, realizujących za naszym pośrednictwem dużą ilość przesyłek do i z Anglii, przygotowujemy atrakcyjne rabaty i promocje. 
 • Po piąte - działamy profesjonalnie.
   Spóźnienia, zagubione przesyłki, dostarczenie paczki pod zły adres, utrudniony kontakt telefoniczny, zniszczone paczki, zmiana ustalonych cen - to rzeczy, z którymi na pewno u nas Państwo się nie spotkają. Działamy w pełni legalnie i profesjonalnie. Dokładamy wszelkich starań, by Klient był w pełni usatysfakcjonowany rezultatem naszej pracy. Ustalone z Klientem warunki realizacji usługi są dla nas wiążące w chwili podjęcia współpracy i nie próbujemy ich zmieniać na dalszych etapach. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Jeśli wciąż posiadają Państwo wątpliwości, albo proponowane przez nas warunki przewozu paczek z Polski do Anglii i odwrotnie, są dla Państwa niejasne, zachęcamy do kontaktu. Pracownicy Styl BUS pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: +48 503 742 928 (Polska) oraz +44 787 143 42 41 (Anglia). 

 

Nie warto narażać się na utratę cennych przedmiotów i towarów, zlecając przewóz rzeczy do Anglii podejrzanym przewoźnikom. Korzystanie z usług osób prywatnych, które "przy okazji" podróży, oferują przewiezienie przesyłki to rozwiązanie bardzo ryzykowne i nie dające gwarancji, że usługa zostanie zrealizowana prawidłowo. Styl BUS to legalnie działająca firma, wyznająca jasne zasady i dająca pewność, że każdy przedmiot dotrze pod wskazany adres w ściśle określonym czasie. Zachęcamy do współpracy!


Kontakt