MIĘDZYNARODOWE PRZEWOZY

PASAŻERSKIE POLSKA - ANGLIA

Tel. +48 883 086 384,  +48 508 926 150, +44 75 988 752 50

BUSY DO POLSKI
      profesjonalny serwis transportu międzynarodowego  

    środy i soboty     

Tel.  +48 883 086 384,  +48 508 926 150 / +44 75 988 752 50

BUSY DO ANGLII
      profesjonalny serwis transportu międzynarodowego  

    poniedziałki i czwartki   

Tel.  +48 883 086 384,  +48 508 926 150 / +44 75 988 752 50

NAJTAŃSZE BILETY DO ANGLII

BUSY POLSKA - ANGLIA

Tel. +48 883 086 384,  +48 508 926 150, +44 75 988 752 50

PROFESJONALNE POŁĄCZENIA Z POLSKI DO ANGLII

VLC - van Line Connect

Bus do Anglii - Przeprowadzki

Kompleksowa obsługa przeprowadzek BUSAMI Anglia - Polska

Nasza firma ma zaszczyt zaoferować Państwu usługi przewozowe oraz transportowe najwyższej jakości. Nasza działalność opiera się na transporcie osób i ich mienia, pomiędzy Anglią a Polską. Jedną z oferowanych przez nas usług jest kompleksowa obsługa przeprowadzek. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, poniżej znajduje się jej szczegółowe omówienie. 

 •  Jak wiemy, zmiana miejsca zamieszkania jest bardzo czasochłonnym procesem. Przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów oraz odpowiednia organizacja transportu, to często duży problem. Dlatego też, nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Mamy zaszczyt zaoferować Państwu kompleksową obsługę przeprowadzek, pomiędzy miastami w Anglii, a miastami w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie jest dla Państwa gwarancją, że całe wasze mienie zostanie przetransportowane do kraju, bez najmniejszej szkody. Zadbamy o bezproblemowy przebieg całej przeprowadzki, począwszy od rozpoczęcia przygotowań, aż do momentu kiedy cały ładunek zostanie bezpiecznie dostarczony do nowego miejsca zamieszkania. Teraz, pozwolimy wyszczególnić sobie wybrane fragmenty naszej oferty, aby mogli się Państwo lepiej zapoznać z usługami oferowanymi przez firmę Styl Bus. 

Przeprowadzki z Anglii do Polski 

Jak już wspomnieliśmy, zwykła przeprowadzka potrafi przysporzyć wielu problemów. Niestety, sprawa dodatkowo komplikuje się, jeśli nasze nowe miejsce zamieszkania znajduje się na terenie innego kraju. Poprzez słynną emigrację zarobkową, wielu Polaków zdecydowało się na wyjazd do Anglii w celu znalezienia pracy na lepszych warunkach. Dzisiaj, część z tych ludzi decyduje się na powrót do kraju. Co prawda, obecność obydwu państw w Unii Europejskiej, znacznie ułatwia całą procedurę związaną ze zmianą miejsca zamieszkania. Nie mniej jednak, jeśli decydujemy się na przeprowadzkę międzynarodową, musimy pamiętać o kilku niezbędnych formalnościach. Aby ułatwić przeprowadzkę wszystkim naszym klientom, przygotowaliśmy kilka porad, odnośnie prawidłowego przygotowania się do wyjazdu: 

 • 1. Czynności takie jak wypowiedzenie usług z dotychczasowymi dostawcami mediów, wymagają poświęcenia kilku dni, dlatego też musimy zacząć załatwianie takich formalności odpowiednio wcześnie. Jeśli zajdzie taka konieczność, warto zdecydować się na wzięcie urlopu w pracy. W przeciwnym razie, wszystkie czynności związane z wyjazdem będziemy wykonywać w tzw. biegu. Taki pośpiech tylko przysporzy nam nerwów, które zdecydowanie nie są wskazane przy przeprowadzce. Dlatego też, wszystkim przeprowadzającym się radzimy, aby wszystkie dokumenty oraz umowy przygotować z dużym wyprzedzeniem.
 • 2. Kiedy będziemy porządkować wszystkie tzw. papiery, warto zachować wszelką dokumentację zgromadzoną w czasie pobytu zagranicą (umowy, dokumentacja medyczna itd.). Być może niektóre z dokumentów będą nam potrzebne w kraju, dlatego też warto pamiętać o ich przechowaniu. 
 • 3. Dokładnie zaplanuj cały ładunek, który zabierzesz ze sobą. Wszystkie niepotrzebne przedmioty możemy wyrzucić lub oddać znajomym. Takie działanie nie tylko ułatwi nam rozpakowanie całego dobytku na nowym miejscu zamieszkania, ale także znacznie uprości całą procedurę transportu.
 • 4. Nawiązując do poprzedniego punktu, pamiętajmy również o dokładnym przeszukaniu pomieszczeń składowych (piwnica, strych). W takich miejscach często przechowujemy kilka użytecznych przedmiotów, które mogą się nam przydać na nowym miejscu zamieszkania. 
 • 5. Jeśli do wyjazdu pozostało niewiele czasu, warto powiadomić o przeprowadzce wszystkie niezbędne instytucje. Szczególnie ważne będzie tutaj zmiana adresu korespondencji, abyśmy nie utracili płynności jej otrzymywania. 
 • 6. Niezwykle ważne w procesie zmiany miejsca zamieszkania jest zapewnienie odpowiedniej opieki zwierzętom. W przypadku psów musimy się upewnić, iż nasz pupil posiada wszystkie wymagane szczepienia. Jeśli jest inaczej, może uda nam się umówić do weterynarza i wykonać zaległe szczepienia. Gdy już będziemy u weterynarza, nie zapomnijmy poprosić go o kopię historii opieki nad zwierzęciem. Dzięki temu, jeśli zajdzie konieczność leczenia zwierzęcia w innym kraju, weterynarz będzie wiedział jakie środki lecznicze zastosowano dotychczas. Ponadto, wszystkim właścicielom zwierząt przypominamy o okresie kwarantanny. Jednakże, jeśli nasz zwierzak posiada specjalny unijny paszport dla zwierząt, okres kwarantanny nie będzie go dotyczył. 
 • 7. Zabierając się za pakowanie całego wyposażenie, pamiętajmy o oddzieleniu wyjątkowo cennych przedmiotów. Wszelką biżuterię, kamienie szlachetne i inne kosztowności, warto spakować indywidualnie, a następnie umieścić w bezpiecznym schowku. 
 • 8. Jeśli będą mieli Państwo jakikolwiek problem związany z organizacją przeprowadzki, nasz zespół nadzorujący pomoże w przygotowaniu wszystkich niezbędnych pakunków. Dzięki temu, zyskają Państwo pewność, iż cały dobytek został należycie zapakowany oraz zabezpieczony przed uszkodzeniem. 
 • 9. Na specjalne życzenie naszych klientów, możemy przygotować ogólny spis transportowanych przedmiotów. Taka lista będzie dla Państwa dużym ułatwieniem, a także pozwoli upewnić się, iż wszystkie niezbędne przedmioty zostały zabrane z poprzedniego miejsca zamieszkania. 
 • 10. Kolejną istotną poradą przy pakowaniu jest przygotowanie bagażu podręcznego. Bagaż podręczny będzie nam towarzyszył przez całą podróż, dlatego warto zadbać o umieszczenie w nim wszelkich niezbędnych artykułów, których będziemy potrzebować w czasie podróży. 
 • 11. Przed wyjazdem musimy upewnić się, iż załatwiliśmy wszelkie sprawy związane ze starym miejscem zamieszkania. Pamiętajmy o zwróceniu wszystkich pożyczonych przedmiotów, a także o uregulowaniu ewentualnych długów. 


Zastosowanie się do naszych porad znacznie usprawni Państwa przygotowania, dzięki czemu cała przeprowadzka przebiegnie o wiele sprawniej. 


Transport BUSEM DO POLSKI


 Przejdźmy jednak do samego transportu. Kluczową kwestią przy przewozie osób oraz ich mienia jest bezpieczeństwo całego transportu. Bezpieczeństwo przewożonych ludzi oraz mienia jest dla naszej firmy priorytetem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najbardziej komfortowy transport. Nasza firma poza usługą kompleksowej obsługi przeprowadzek, zajmuje się także profesjonalnym przewozem osób. Jesteśmy w posiadaniu najnowocześniejszych busów, wyposażonych w takie udogodnienia jak telewizory oraz darmowy internet. Wszystko to powinno pozytywnie wpłynąć na komfort w czasie podróży, dzięki czemu czas spędzony w trasie będzie z pewnością mniej odczuwalny. Wygoda naszych pasażerów to dla nas oczywisty standard. 


Nasz personel będzie do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania przeprowadzki. Jeśli potrzebują Państwo jakiejkolwiek pomocy w zakresie przygotowania mebli oraz innych rzeczy przeznaczonych do transportu, nasi pracownicy ułatwią Państwu przeprowadzenie całego procesu. Demontaż mebli, zabezpieczenie sprzętu RTV oraz AGD, a także bezpieczne umieszczenie całego ładunku w samochodach transportowych; wszystkie te czynności są wykonywane przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Ich doświadczenie oraz odpowiednie przeszkolenie to dla Państwa gwarancja bezpiecznego przetransportowania całego mienia. 


Przewóz mienia do Polski 


Podczas czasowego mieszkania poza granicami naszego kraju, wielu ludzi zgromadziło spory dobytek, który z pewnością będą chcieli przetransportować do Polski. Nie dziwi zatem fakt, iż istnieje duże zapotrzebowanie na profesjonalne firmy transportowe, które są w stanie dostarczyć cały ładunek w nienaruszonym stanie. Nasza firmy oferuje Państwu przewóz mienia nowoczesnymi samochodami, które zapewnią bezpieczny transport całego dobytku. Wszelkie działania przeprowadzane w ramach transportu mienia za granicę są nadzorowane przez naszego koordynatora, który będzie sprawował pieczę nad bezpieczeństwem przewożonego ładunku. Nasze pojazdy są przystosowane zarówno do transportu przedmiotów wielkogabarytowych (meble, sprzęt gospodarstwa domowego), jak i małogabarytowych przedmiotów dekoracyjnych oraz użytkowych. Co ważne, nasza firma oferuje Państwu tak zwany dowóz ,,od drzwi do drzwi”, dzięki czemu otrzymają Państwo cały ładunek bezpośrednio na miejsce docelowe. Ładunek jest przewożony przez profesjonalnych kierowców, którzy zapewnią Państwu spokój oraz poczucie bezpieczeństwa. Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek zagranicznych, dzięki czemu transport do Polski odbywa się w sposób płynny oraz bezproblemowy. Dbając o jak najwyższa jakość naszych usług, wyposażyliśmy wszystkie samochody przewozowe w nawigację GPS, dzięki czemu cały transport szybciej dotrze do miejsca docelowego. 

Do pakowania wszelkich przedmiotów wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały, które będą skutecznie chronić mienie przez uszkodzeniem lub zniszczeniem w czasie transportu. Kartony wykorzystywane przez naszą firmę są wykonane z kilkuwarstwowej tektury, która zapewnia należytą amortyzację oraz ochronę przez uderzeniami. Zastosowanie takich opakowań jest najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie przewożonego ładunku, co pozwoli uniknąć problemów w czasie transportu. 


VLC jest obecna na rynku od wielu lat, dzięki czemu jakość naszych usług jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroka oferta naszej firmy pozwala przeprowadzać nam kompleksowe obsługi transportowe oraz przewozowe. Dodatkowo, dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy niezwykle korzystną promocję, która z pewnością zachęci do skorzystania z naszej oferty. Nasza firma posiada dwa numery kontaktowe, osobno dla klientów dzwoniących z Polski, osobno dla klientów dzwoniących z Anglii. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, a także indywidualnie dopasujemy ofertę do Państwa potrzeb. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, rezerwacji transportu można również dokonać telefoniczne. Satysfakcja z naszych usług - gwarantowana!


Kontakt