Bezpieczny transport do Anglii

Nasze renomowane przedsiębiorstwo transportowe  oferuje profesjonalny transport z Polski do Anglii. W ofercie jest przewóz osób polska anglia, ale również paczek, towarów, korespondencji (wśród przewozu towarów firma oferuje również przewóz motocykli, motorowerów, rowerów i innych jednośladów). Oferujemy również usługi zaopatrzenia polskich sklepów w Anglii, a także kompleksowe usługi przeprowadzkowe Polska – Anglia.

Każdy nasz bus wysyłany do świadczenia usług na trasie Polska Anglia jest doskonale sprawny technicznie, sprawdzamy busy przed każdym wyjazdem zarówno w Polsce jak i w Anglii, przeglądy prowadzone są przez  wykwalifikowany warsztat.

Przewozy do Anglii
Przewozy do Anglii

Bieżące przeglądy zaś prowadzimy przez wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców, mowa tu o przeglądach w trakcie przejazdu. Każdy pojazd jest wyposażony w komfortowe, wygodne fotele, klimatyzację telewizję pokładową i bezpłatny dostęp do sieci WIFI dla każdego pasażera. Wyposażenie busów w nawigację GPS gwarantuje podróż najkrótszą w danych warunkach trasach (oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa).

Polska Anglia

Bez względu czy nasz bus jedzie do Polski czy bus jedzie do Anglii, nasze usługi świadczymy z takim samym zaangażowaniem. W świadczeniu przewozów do Anglii założyliśmy sobie jeden podstawowy cel, który od początku funkcjonowania firmy realizujemy jest to zadowolenie naszych klientów.

W całej gamie świadczonych usług transportowych, usługom przewozu osobowego przypisujemy najwyższy priorytet, w związku z czym staramy się przede wszystkim dostarczyć jadące naszymi busami osoby pod wskazany adres.

Z powyższego powodu dostawy paczek, zaopatrzenie sklepów, przewóz towarów i wszystkie inne rodzaje usług świadczymy w sposób taki aby w możliwie najmniejszym stopniu wpływały na jakość przewozu osób z Polski do Anglii.

Priorytety w przewozach

Przyjęte przez nas rozwiązania sprawdzają się, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Od wielu lat posiadamy swoich lojalnych klientów, którzy przemierzyli z nami miliony kilometrów pomiędzy Polską i Anglią, do chwili obecnej nie otrzymaliśmy żadnej negatywnej opinii dotyczących jakości naszych usług. Otrzymaliśmy  zaś setki pozytywnych komentarzy oraz podziękowań za profesjonalne podejście do naszych klientów. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych przewozów do Anglii.